Restoran İşletim Yazılımları

hafsa.de yazılım olarak restoran, market, cafe, pastane, kantin vb. birçok satış noktasında kolay ve pratik şekilde kullanabileceğiniz yazılımlarımızla huzurlarınızdayız. 

sizlere işletmenizde ihtiyaç duyduğunuz her şeye aynı program üzerinden ulaşma ve işletmenizi sadece bir program üzerinden yönetme imkanı sunuyoruz.

ürün girdi çıktı hareketlerini, stok durumunu, mal alım maliyet hesaplarını ve diğer parasal hesapları günlük aylık yıllık vs. şekilde raporlama ve bu raporları arşivleme imkanı sunuyoruz.

servis çalışanlarınızın  masalara servis açma, sipariş alma, ürünlerin içeriklerini ve miktarlarını değitişme, özel istek notları ekleme gibi masa takip hareketlerini tabletlerinden hatta telefonlarından yapmalarına imkan sunuyoruz.

yazar kasanızı en anlaşılır ve en pratik şekilde kullanma, satışlarınızı faturaya dökme imkanını sunuyoruz.

müşterilerinizin diledikleri zaman, işletme programıyla entegre şekilde çalışan masa üstü çağrı butonuyla  servis çalışanşarınıza ulaşmasına ve taleplerini iletmesine imkan sunuyoruz.  

 online yemek siparişi verilen platformlarla entegrenizi sağlıyor ve böylece online satışlarınızın da artmasına imkan sunuyoruz.

müşterilerinizden gelen talep üzerine, sistem üzerinden masalara rezerve yapma imkanı sunuyoruz.

ayrıca franchising sistemiyle çalışan yan işletmeleriniz varsa hepsinin satış vb. bilgilerini tek bir adreste toplamanıza imkan sunuyoruz.